
*Lezbični bar
V soboto 17. februarja svoja vrata zopet odpira Monokel v preobleki *Lezbičnega bara.
Spet boste lahko zapele. Karaoke bodo! Tokrat bomo združile LEZ’ SYNC CONTEST s KARAOKAMI. Z nastopi pričnemo ob 23:30, zato pripravite svoje glasbene želje in jih sporočite Meti na metaerzenicnik@gmail.com.
…in še ena pomembna informacija. Istega večera bo v klubu Tiffany ob 21h potekala predstava Cabaret Tiffany. Za ogled predstave boste odštele_i 5 eur. Ampak pozor! V Monoklu se v času predstave ne bo pobirala vstopnina. Vaše mesto za ogled predstave si rezervirajte s sporočilom na e-mail kulturnicenterq@gmail.com.
Vstop v *Lezbični bar je prost do 23:00, potem se zaračunava redna vstopnina 5 eur, ki je namenjena Paradi ponosa 2018.
Vse, ki pa se pridete v *Lezbični bar družit že pred 22:00 pa bomo nagradili s štampiljko za celo noč.
*Lezbični bar je namenjen sproščenemu druženju, spoznavanju, spogledovanju z znanimi lezbijkami skozi zgodovino, obujanju spominov in predvsem – tkanju novih vezi. 😉
Vrata bodo odprta za vse, z našo skupno prisotnostjo pa bomo poskrbele, da bo *Lezbični bar varen prostor, kjer seksizem, homofobija, bifobija, transfobija in rasizem nimajo kaj iskati.
Za šankom: Mateja Morić in Janja Buzečan
Za mikrofonom: Meta Erženičnik
Pod žarometi: Ve
Lepo vabljene_i!